Neostrada tańsza o połowę

Telekomunikacja Polska niespodziewanie obniżyła cenę podłączenia usługi Neostrada Plus. Instalacja szerokopasmowego dostępu do Internetu oferowanego przez TP S.A. kosztuje teraz 399 zł. Oferta jest jednak ograniczona czasowo.

Neostrada tańsza o połowę
Neostradę można podłączyć taniej do końca maja (promocja rozpoczęła się 1 maja). W tym czasie za podłączenie usługi zapłacimy 399 zł (z VAT). Normalna cena to 854,93 zł. Aby skorzystać z oferty, należy zadzwonić pod numer 0 800 102 102 - dyżurują tam konsultanci, którzy sprawdzą, czy pod danym numerem możliwe jest podłączenie Neostrady i przyjmą zamówienie.

Z danych Telekomunikacji wynika, że z Neostrady Plus może w tej chwili korzystać ok. 57% abonentów operatora. W grudniu 2002 liczba ta wynosiła zaledwie 33%, zaś wedle założeń TP S.A., pod koniec br. odsetek klientów firmy, którzy będą mogli podłączyć u siebie Neostradę sięgnie 72%.

Zobacz również:

  • Starlink dla pojazdów mobilnych
  • Polski biznes stawia na chmurę i 5G

Obniżenie ceny instalacji ma zapewne pomóc firmie w realizacji ambitnych planów, związanych z rozwojem tej usługi. Oficjalny biznesplan przewiduje, że do końca roku na korzystanie z Neostrady zdecyduje się ok. 180 tys. użytkowników (nieoficjalnie mówi się nawet o 270 tys.).

W tej chwili usługa Neostrada Plus umożliwia użytkownikom stały dostęp do Internetu z prędkościami 512 Kb/s (download) i 128 Kb/s (upload). Abonent otrzymuje również 100 MB przestrzeni dyskowej na własną stronę WWW, konto pocztowe w domenie neostrada.pl oraz dostęp do serwisu multimedialnegohttp://www.neostrada.pl . Neostrada Plus działa w systemie ADSL (Assymetric Digital Subscriber Line). Opłata abonamentowa wynosi 170 zł + VAT.

Więcej informacji:

http://www.telekomunikacja.pl/internet/co_nowego/neostrada_w_maju/

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200