Neostrada: 128 kb/s za 59 zł

Od 1 czerwca 2004, Telekomunikacja Polska S.A. obniża cenę miesięcznego abonamentu za świadczenie usługi Neostrada o przepustowości 128 kb/s. Za Neostradę TP w opcji 128 kb/s zapłacimy miesięcznie 59,00 zł netto.

Użytkownicy korzystający do tej pory z wolniejszego wariantu Neostrady po 1 maja zaobserwowali przyspieszenie transferu ze 128 kb/s do 320 kb/s (miesięczny abonament - 92,52 zł netto), zaś wersja 512 kb/s została przyspieszona do 640 kb/s (miesięczny abonament - 139,25 zł netto). Szerzej pisaliśmy o tym w artykule "Szybsza Neostrada i błyskawiczna odpowiedź Netii i Chello" -http://www.pcworld.pl/news/65618.html . Tymczasem, Telekomunikacja Polska S.A. wprowadza nową taryfę dla 'mniej wymagających' Internautów.

Od 1 czerwca zostanie zaproponowany na nowych warunkach dostęp do Internetu o prędkości 128 kb/s. Miesięczny abonament za korzystanie z tej usługi wyniesie 59 zł netto. Jednocześnie zachowana zostanie, promocyjna opłata aktywacyjna w wysokości 1 zł netto i miesięczny limit transferu danych - 5 GB pobieranych przez użytkownika. Po przekroczeniu tej wartości, usługa będzie świadczona z maksymalną prędkością 32 kb/s. Nie zmienił się pakiet usług dodatkowych – użytkownicy otrzymują konto poczty elektronicznej w domenie neostrada.pl o pojemności 5 MB, dostęp do Serwisu Multimedialnego na stroniehttp://www.neostrada.pl, dostęp do Strefy Gier oraz bezpłatną pomoc techniczną pod numerem 0-800 102 102.

Zobacz również:

  • Plus z ważnym kamieniem milowym - chodzi o rozwój 5G

Przypominamy, iż od 1 maja 2004 roku, w myśl nowej ustawy o podatku od towarów i usług, klienci indywidualni (osoby fizyczne), którzy nie prowadzą działalności gospodarczej są zwolnieni z podatku VAT od usług internetowych. Oznacza to, że za owe usługi dostępu do Internetu (w tym również za Neostradę TP) zapłacą oni tylko ceny netto.

Więcej informacji: http://www.neostrada.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200