Need for IT. It’s back – zapraszamy na 12. edycję konferencji ManageEngine Forum

Materiał promocyjny Zbliża się jedna z największych w kraju konferencji o tematyce związanej z zarządzaniem w IT. ManageEngine Forum powróci już 30.09-1.10 wraz z 14 wystąpieniami praktyków IT – na scenie przedstawiciele m.in. PKP Energetyka, SKANSKA, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, T-Systems, Solaris Bus & Coach. Tym razem konferencja odbędzie się w formule hybrydowej – nadal trwa rejestracja na udział online.

ManageEngine Forum to wydarzenie, które co roku gości profesjonalistów z obszaru zarządzania IT. Podczas tegorocznej edycji, o wdrożeniach i wykorzystaniu systemów ManageEngine opowie aż 15 prelegentów. Zapraszamy na dwa dni spotkań z praktykami IT, którzy przedstawią kilkanaście case studies z obszarów monitoringu infrastruktury sieciowej, ITSM, Active Directory oraz cyberbezpieczeństwa. Udział w konferencji online jest bezpłatny, a rejestracja nadal możliwa.

Praktycy o zarządzaniu w IT

Uczestnicy konferencji wysłuchają czternastu 20-minutowych prezentacji przygotowanych przez doświadczonych praktyków. Zarządzanie poprawkami bezpieczeństwa, Software Asset Management, monitoring systemu SAP czy wykorzystanie portalu Enterprise Service Management, to tylko kilka zagadnień z agendy tegorocznej konferencji – sprawdź cały program.

Podczas dwóch dni konferencji prelegenci zaprezentują kilkanaście różnych punktów widzenia na tematy związane z zarządzaniem w IT, wśród prezentacji znajdują się m.in.:

  • Obrońca czy prokurator? Cała prawda o procesie Software Asset Management w organizacji, Dariusz Sobczyk, Prezes Zarządu RESPONSE,
  • 120 000 pacjentów, 4500 pracowników, 1161 łóżek – zarządzanie Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym z Desktop Central, Mariusz Budzisz, Kierownik Sekcji Systemów Informatycznych i Wsparcia w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym,
  • Jak zapanować nad rozproszonymi zdarzeniami ze środowisk Active Directory oraz Windows? Case study systemu ADAudit Plus w CEDC, Bartosz Banach, IT Infrastructure Manager, CEDC
  • Co łączy Filet-O-Fish z narzędziami ManageEngine? ServiceDesk Plus i Desktop Central w Espersen, Bartłomiej Ważny, IT Operation Manager, Espersen.

Na finał wydarzenia zaplanowano wystąpienie specjalne Cyberbezpieczeństwo – jak przygotować organizację na nową rzeczywistość? . Z tematem zmierzy się Dariusz Jędryczek, Doradca Zarządu ds. Cyberbezpieczeństwa w SmarTech IT.

Bezpłatny udział online

Tegoroczna edycja odbędzie się w formule hybrydowej – rejestracja na udział stacjonarny została już zakończona, ale nadal istnieje możliwość dołączenia do wydarzenia zdalnie. Udział online w ManageEngine Forum 2021 jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji na stronie konferencji.

Podczas 11. poprzednich edycji wydarzenia na scenie wystąpiło łącznie blisko 130 prelegentów, którzy przemawiali do ponad 4000 uczestników. Organizatorem konferencji jest firma MWT Solutions, wyłączny dystrybutor rozwiązań ManageEngine w Polsce.