Navireo usprawnia dystrybucję odzieży marki Volcano

Dystrybutor odzieżowej marki Volcano wykorzystuje system firmy InsERT, m.in. w zakresie przetwarzania danych księgowych oraz informacji pochodzących z systemów magazynowych partnerów sprzedażowych i sklepu internetowego.

W ramach wdrożenia standardową funkcjonalność oprogramowania rozszerzono m.in. o narzędzia ułatwiające zaawansowaną synchronizację z zewnętrznymi rozwiązaniami klasy C2B. Zdaniem przedstawicieli firmy VCO wdrożenie oprogramowania klasy ERP przyniosło spodziewane efekty w postaci zwiększenia jakości informacji biznesowych oraz ich dostępności. Poprawiła się też efektywność procesów finansowo-księgowych. Według zapowiedzi w przyszłości planowane jest rozszerzenie funkcji systemu Navireo o szereg rozwiązań pozwalających na zautomatyzowanie powtarzalnych czynności, a także o funkcje analityczno-raportujące w zakresie sprzedaży i rozwiązania zapewniające pełną ewidencję kontaktów z dostawcami.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200