Navireo pomaga sprzątać

Higiena Serwis wdrożyła system ERP Navireo firmy InsERT, żeby usprawnić procesy zarządcze w przedsiębiorstwie.

Firma zajmuje się sprzedażą środków czystości i dostarczaniem maszyn sprzątających głownie do instytucji. Dzięki wykorzystaniu Navireo, przy współpracy z internetową platformą, firma sprawniej zarządza procesami biznesowymi. Duże korzyści przyniósł szybszy dostęp do informacji handlowych i finansowych, a także możliwość przeprowadzania analiz w dowolnym zakresie na podstawie standardowych zestawień dostępnych w Navireo oraz stworzonych przez serwisantów na indywidualne zamówienie.

Gromadzona w programie historia zakupów pozwala na przygotowywanie indywidualnych ofert. Handlowcy dostali zintegrowane z systemem narzędzie CRM do pracy poza firmą – dane klientów oraz zakres zamawianych produktów wprowadzane są na bieżąco do programu, co znacznie przyspiesza realizację zamówień. Z kolei moduł sprzedaży internetowej przyczynił się do lepszej obsługi klientów sklepu internetowego. „Szczególnie ważne dla nas jest usprawnienie obsługi klienta i sprzedaży, łącznie z aplikacjami wspierającymi przedstawicieli w terenie i sklepem internetowym. Zaskoczyła nas intuicyjność i łatwość obsługi systemu” – podkreśla Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz, właścicielka Higieny Serwis.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy

Wdrożenie przeprowadziła firma Atisoft. Proces rozpoczęto od migracji danych z poprzedniego programu. W pierwszym etapie zostały wdrożone moduły handlowe, magazynowe, CRM i internetowy system obsługi klienta. Z uwagi na konieczność zintegrowanej obsługi księgowej w drugim etapie zaimplementowano moduły księgowe, kadrowo-płacowe, środki trwałe oraz moduł finansowy. Po wdrożeniu każdego z modułów przeprowadzono profesjonalne szkolenia użytkowników.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200