Narzędzie do zarządzania zmianami

Należące do narzędzi klasy ECM (Enterprise Change Management) oprogramowanie firmy Serena Software - Serena ChangeMan DS - zapewnia kontrolę nad zmianami wprowadzanymi do kodu programów i treści np. stron internetowych na wszystkich etapach ich istnienia – od etapu tworzenia, przez wdrażanie po eksploatację i konserwację.

Narzędzie jest przystosowane do wykorzystania w zróżnicowanych środowiskach systemowych, obejmujących Microsoft Windows (98, NT, 2000, XP oraz Server 2003), systemy UNIX (IBM AIX, HP-UX, Sun Solaris, OS/390 USS, SCO UNIX i Linux), MPE/iX oraz OS/400.

Rodzina produktów Serena ChangeMan umożliwia skupienie, w jedynym punkcie, kontroli nad procesem rozwoju złożonych systemów korporacyjnych, obejmujących aplikacje działające w różnych środowiskach, od komputerów klasy mainframe po Internet.

Zobacz również:

Nowa wersja Serena ChangeMan DS obejmuje ulepszenia takie jak:

-Ściślejsza integracja z nowym narzędziem Serena TeamTrack, pozwalająca tworzyć rozwiązania automatyzujące zarządzanie zmianami, zgłoszeniami i rozwiązywaniem problemów.

-Integracja z WebSphere Studio Version 5.

-Kompleksowa obsługa platformy Eclipse, łącznie z wersją 2.1..

-Rozbudowana obsługa oprogramowania do zarządzania testami TestDirector firmy Mercury Interactive, umożliwiająca kontrolowanie wersji i zarządzanie zmianami w projektach i skryptach testów.

Przedstawicielem Serena Software w Polsce jest firma CompFort Meridian Polska (http://www.compfort.pl ).


×