Narzędzia Compuware w PKO BP

Rozwiązania DevPartner oraz Xpediter firmy Compuware zostaną wykorzystane we wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego Alnova Financial Solutions w PKO BP

DevPartner i Xpediter to narzędzia do analizowania, debugowania i testowania, które madą służyć zwiększeniu jakości i niezawodności systemu.

Zastosowanie narzędzi Compuware ma zapewnić PKO BP skrócenie czasu potrzebnego na wprowadzanie aplikacji do produkcji. Bank korzysta z narzędzi Compuware już od czterech lat. Na mocy kontraktu podpisanego przez konsorcjum Accenture - Softbank - Alnova Technologies Corporation, system Alnova Financial Solutions zostanie zaimplementowany w PKO BP w ciągu trzech lat.

Oprogramowanie Compuware służy do tworzenia, rozwijania oraz pielęgnowania aplikacji na każdym etapie ich powstawania. Narzędzia DevPartner są kompatybilne z oprogramowaniem Microsoft oraz Java i występują w trzech wersjach: narzędzia do rozwoju aplikacji, narzędzia do rozwoju baz danych oraz narzędzia do rozwoju sterowników.

Programy rodziny Xpediter wykorzystywane są do testowania aplikacji i wyszukiwania błędów zanim oprogramowanie zostanie dopuszczone do produkcji. Xpediter wyszukuje błędy w programie, pomaga wybrać właściwe rozwiązania oraz nanieść poprawki i przetestować sposób działania aplikacji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200