Najnowszy Norton AntiVirus dla Small Businessu

Symantec poinformował o wprowadzeniu nowego programu z serii korporacyjnych zabezpieczeń antywirusowych - Noton AntiVirus Small Business Solution.

Noton AntiVirus Small Business Solution jest opracowaną przez firmę Symantec wersją korporacyjną programu Noton AntiVirus dla małych sieci komputerowych.

Produkt ten jest skierowany głównie do małych firm (5-50 stanowisk komputerowych).

Ten pakiet do zarządzania ochroną antywirusową dostępny jest w dwóch wersjach: Ochrona stacji roboczych i serwerów plików Novell Netware MS Windows NT/2000;

Pełna ochrona sieci (stacje robocze, serwery plików, serwery pocztowe, serwery dostępowe IEG, serwery Firewall).

Jak deklaruje dostawca Noton AntiVirus Small Business Solution zapewnia ciągłą i skuteczną ochronę przed wirusami, złośliwymi kontrolkami ActiveX, apletami Java oraz niebezpiecznymi makrami. NAV Small Business Solution, podobnie jak NAV Enterprise Solution, posiada wygodną w użyciu konsolę do zarządzania - Symantec System Center - umożliwiającą centralne instalowanie programu oraz aktualizację i dystrybucję definicji wirusów w środowisku klienta/serwer na wszystkich platformach.

Cykl usuwania wirusów w programie NAV Small Business Solution rozpoczyna się identyfikacją zagrożenia, następnie ma miejsce jego analiza i usunięcie. Kulminacją tego procesu jest rozesłanie do wszystkich użytkowników zaktualizowanych definicji wirusów. Dzięki technologii NAVEX, oferującej łatwe do zainstalowania i rozprowadzenia aktualizacje, oprogramowanie to pozostaje stale aktualne.

Pakiet Noton AntiVirus Small Business Solution jest w pełni kompatybilny z systemem MS-DOS, Windows 3.x, Windows 95/98, Windows NT dla serwerów i stacji roboczych, Windows 2000 oraz Novell NetWare, a także z MS Exchnage, Lotus Notes, Internet Email Gateways for NT/2000, Firewall for NT/2000.

Symantec

tel. (22) 528-91-00

www.symnatec.com/region/pl