Nagrywarka z kartą

Iomega zaprezentowała ciekawą zewnętrzną nagrywarkę DVD - Super DVD QuikTouch Video Burner. Tym, co wyróżnia ów produkt z tłumu podobnych urządzeń, jest wyposażenie go we wbudowaną kartę do przechwytywania wideo.

Dzięki wbudowanej karcie możliwe jest konwertowanie nagrań analogowych do postaci cyfrowej - czyli np. nagrywanie filmów na płyty bezpośrednio z kamery czy magnetowidu (cały proces odbywa się automatycznie). Super DVD QuikTouch Video Burner oferuje możliwość wyboru trzech poziomów jakości obrazu.

Urządzenie komunikuje się z komputerem za pośrednictwem złącza USB 2.0. Nagrywarka zapisuje płyty DVD i CD z następującymi prędkościami:

DVD-R - 4x

DVD-RW - 2x

DVD+R - 4x

DVD+RW - 2,4x

DVD-RAM - 3x

CD-R - 24x

CD-RW - 16x.

Odczyt nośników DVD odbywa się z maksymalna prędkością 12x, zaś krążków CD - 32x. Urządzenie sprzedawane będzie w komplecie z pakietem oprogramowania, w skład którego wejdą aplikacje: MyDVD, Cineplayer, Jukebox, Adobe Photoshop Album SE a także HotBurn oraz Automatic Backup. Cenę Super DVD QuikTouch Video Burner ustalono na 399 USD.

Zobacz również:

  • Ta gra wideo pomoże użytkownikom Twittera chronić swoje dane

Więcej informacji:

http://www.iomega.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200