Nagrodzone firmy na konferencji VoiceCon

Uczestnicy konferencji VoiceCon (6-9 marca, Orlando, Floryda), której mottem było hasło "The Forum for Busines IP Telephony", wybierali najciekawsze rozwiązania prezentowane podczas tej imprezy. Najwięcej uznania zdobyły produkty oferowane przez firmy Avaya i Cisco.

Nagrodzone firmy na konferencji VoiceCon

Nagrodzony produkt firmy Avaya to one-X Quick Edition. Jest to rozwiązanie oparte na protokole SIP, wykorzystujące telefony IP (4610SW i 4621SW; zdjęcie obok), które komunikują się ze światem zewnętrznym przez bramę PSTN. Avaya zagnieżdża w telefonach oprogramowanie, dzięki któremu już w kilka sekund po podłączeniu telefonu do sieci IP, użytkownik może przystąpić do pracy i korzystać z wielu usług telekomunikacyjnych (poczta głosowa, konfigurowanie konferencji, itd.).

Nagrodzone rozwiązanie firmy Cisco nosi nazwę Unified Communication System. Podstawowe trzy elementy tego rozwiązania, to: Cisco Unified Personal Communicator: (GUI; graficzny interfejs użytkownika); Cisco Unified Presence Server (oprogramowanie odpowiedzialne za nawiązywanie łączności) i Customer Interaction Analyzer (oprogramowanie śledzące na bieżąco pracę całego środowiska komunikacyjnego IP oraz wprowadzające do niego poprawki zapewniające lepszą obsługę użytkowników).

Zobacz również:


TOP 200