Nagrody TIPA 2011 przyznane

Stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association) po raz kolejny nagrodziło najlepsze produkty w branży fotograficznej. Organizacja zrzeszająca przedstawicieli 28 magazynów branżowych z kilkunastu krajów przyznała nagrody w 40 kategoriach. Oto zwycięzcy.

9 kwietnia 2011 roku w Stambule odbyło się coroczne spotkanie stowarzyszenia Technical Image Press Association. Jego głównym celem było przyznanie nagród dla najlepszych produktów fotograficznych w 2010 roku. Dodatkowo podczas spotkania zapadała decyzja o nawiązaniu współpracy ze stowarzyszeniem Camera Journal Press Club (CJPC), które zrzesza przedstawicieli 11 japońskich magazynów fotograficznych.

TIPA zrzesza przedstawicieli magazynów fotograficznych z 9 krajów europejskich, Australii, Kanady, Chin, USA oraz RPA. Czasopisma publikowane przez członków TIPA docierają do ponad 10 milionów miłośników fotografii na całym świecie. W ciągu ostatnich 21 lat stowarzyszenie przyznało w sumie 430 nagród dla 70 firm z 15 krajów.

Zobacz również:

  • Firma OpenAI rozpisała konkurs bug bounty

W tym roku TIPA przyznała nagrody w 40 różnych kategoriach. Niektóre z nich są bezpośrednio związane z fotografią, a niektóre, jak na przykład "Najlepszy telewizor do wyświetlania zdjęć" tylko pośrednio. My prezentujemy zwycięzców tych najważniejszych, stricte fotograficznych kategorii.

Zobacz galerię laureatów nagród TIPA 2011

Listę nagrodzonych we wszystkich 40 kategoriach można znaleźć na oficjalnej stronie TIPA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200