Nagroda dla IFS

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, otrzymał nagrodę European Digital Technology Award w wielkim finale tegorocznego konkursu European Business Awards.

fot: ifsworld.com/

Organizowany od 2007 roku konkurs European Business Awards ma charakter międzynarodowy i ponadbranżowy. Głównym jego celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw w całej Europie. W tegorocznej edycji wzięło udział 150000 przedsiębiorstw z 33 krajów. Spośród nich niezależne jury wyłoniło 2753 przedsiębiorstw, które otrzymały w lipcu tytuł „Ones to Watch”, a po dalszej szczegółowej analizie 363 firm, którym we wrześniu przyznano tytuł „National Winners”. IFS został wówczas nagrodzony jako firma z Wielkiej Brytanii.

Teraz firma otrzymała tytuł European Digital Technology Award dla przedsiębiorstw w Europie, których obrót przekracza 150 mln EUR. Na co jury zwracała uwagę w tej kategorii firm? Przede wszystkim na umiejętność wykorzystania własnych lub zewnętrznych technologii cyfrowych do poprawy swoich wyników w zarzadzaniu relacjami z klientem, optymalizacji kosztów czy zwiększenia efektywności pracy.

Zobacz również:

IFS otrzymał nagrodę podczas finału konkursu, który tym razem odbywał się w Warszawie.


TOP 200