Multimedialny lecz niedrogi

W ofercie firmy NEC/Mitsubishi pojawił się nowy 17–calowy ekran LCD: model AccuSync 71VM. Monitor posiada wbudowane głośniki i ma być oferowany po przystępnej cenie.

Multimedialny lecz niedrogi
Nowa linia AccuSync jest skierowana do użytkowników, którzy przy kupnie monitora dużą wagę przywiązują do niskiej ceny. Model LCD 71VM wyposażono jednak dość bogato. Znajdziemy tu system NTAA (Non Touch Auto-Adjustment), który zapewnia automatyczną optymalizację ustawień monitora pod kątem podłączonego sygnału. Wygodę obsługi zwiększa też oprogramowanie NaViSet, za pomocą którego wszystkie korekty ustawień mogą być dokonywane z poziomu systemu Windows – korzystając z klawiatury i myszki. Monitor jest dostępny również w czarnej wersji kolorystycznej ze srebrną ramką.

Krótki jest czas reakcji matrycy, wynoszący jedynie 16 ms. Dzięki temu jest to monitor dobrze nadający się do pracy z aplikacjami multimedialnymi, szczególnie do odtwarzania filmów. Urządzenie oferuje jasność na poziomie 250 cd/m2 i kontrast o współczynniku 450:1. Kąt widzenia obrazu wynosi 140 stopni w poziomie i 120 stopni w pionie.

Sugerowana cena detaliczna to 2300 zł. Monitor jest objęty 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200