Multimedialny kombajn

W ofercie firmy Multi-Styk pojawił się nowy, wielofunkcyjny aparat cyfrowy Triple Mode Digital Camera MT404. Urządzenie to łączy w sobie zalety aparatu fotograficznego, kamery internetowej, kamery wideo oraz dyktafonu.

W ofercie firmy Multi-Styk pojawił się nowy, wielofunkcyjny cyfrowego aparat Triple Mode Digital Camera MT404 firmy Media-Tech. Urządzenie to łączy w sobie zalety aparatu fotograficznego, kamery internetowej, kamery wideo oraz dyktafonu.

Aparat wyposażony jest w funkcję automatycznej regulacji ostrości i parametrów obrazu. Umożliwia rejestrowanie zdjęć w pełnej, 24-bitowej palecie kolorów. Wbudowana pamięć 64 MB pozwala na wykonanie 26 zdjęć w rozdzielczości VGA lub 107 zdjęć w rozdzielczości CIF (352x288 pikseli). Pamięć może być też wykorzystana do nagrania 18 minut dźwięku. Dodatkową zaletą jest wbudowana lampa błyskowa.

W trybie MT404 umożliwia robienie zdjęć pojedynczych po naciśnięciu przycisku lub automatycznie - z samowyzwalaczem (opóźnienie 15 sekund). Możliwe jest również nagrywanie kilku-kilkunasto sekundowej sekwencji filmowej (długość zależy od rozdzielczości). Po podłączeniu do komputera (za pomocą znajdującego się w zestawie kabla USB), MT404 zamienia się w kamerę internetową.

Cena detaliczna urządzenia wynosi 399 zł.


IBM Think Digital Summit Poland, 16-17 września 2020
TOP 200