MuVo2 z 1,5 GB dyskiem

Creative zaprezentował druga generację miniaturowego, przenośnego odtwarzacza MP3/WMA MuVo. Urządzenie wyposażone w pamięć o pojemności 1,5 GB jest w stanie pomieścić do 850 utworów muzycznych.

MuVo2 wyposażono oczywiście w szybki interfejs USB 2.0 pozwalający na przegrywanie z komputera do odtwarzacza plików muzycznych i każdego innego rodzaju danych (pamięć może służyć jak tradycyjny dysk). Rozmiary urządzenia to 66 x 66 mm.

Wszystkie funkcje urządzenia są łatwo dostępne dzięki podświetlanemu na niebiesko ekranowi LCD i systemowi dokonywania operacji opartemu na ikonach. Do odtwarzacza dołączane są także wysokiej jakości z przetwornikami wyposażonymi w neodymowe magnesy.

Zobacz również:

Produkt wyposażony jest w 4-pasmowy korektor z czterema zaprogramowanymi charakterystykami korekcji. Bateria litowo-jonowa, którą można ładować oraz wymieniać, pozwala na 10 godzin ciągłego odtwarzania. Do zestawu dołączony jest przypinany do paska futerał ułatwiający korzystanie z odtwarzacza nawet osobom będącym w ruchu. Odtwarzacz oferowany jest w cenie 300 USD netto.