Mozilla reaktywuje Grupę Roboczą Użytkowników Firmowych

Ma to być miejsce, gdzie gdzie programiści, pracownicy IT i twórcy Firefoksa będą dyskutować nad pomysłami i wypracowywać najlepsze rozwiązania na wykorzystywanie Firefoksa w przedsiębiorstwach.

Mozilla Enterprise User Working Group będzie porozumiewała się za pomocą list dyskusyjnych, podczas bezpośrednich spotkań i comiesięcznych telekonferencji. Każda z tych konferencji będzie miała temat przewodni. W przeszłości dyskutowano nad takimi zagadnieniami, jak zarządzanie dodatkami i bezpieczeństwo Firefoxa.

Najbliższe spotkanie Grupy Roboczej Użytkowników Firmowych przeglądarki Firefox będzie poświęcona "dynamicznemu cyklowi wydawniczemu oraz sposobom jak przedsiębiorstwa mogą korzystać z Firefoksa, aby dostosować go do własnych terminarzy testów i wydań". Podczas dyskusji zostanie zachowana prywatność uczestników, aby stworzyć pole do otwartej rozmowy na temat wyzwań stojących przed firmami i proponowanych rozwiązań - zapewniają przedstawiciele firmy Mozilla. Podsumowania z prowadzonych dyskusji będą jednak publicznie dostępne.

Zobacz również:

  • Firefox 100 już dostępny
  • Mozilla i Meta ogłosiły rozpoczęcie wspópłracy

Mozilla czeka na kontakt ze strony użytkowników firmowych i menedżerów IT organizacji. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wiadomości na adres [email protected] Więcej szczegółów można znaleźć także na blogu firmowym Mozilli.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200