Motorola prezentuje ulepszony przełącznik WLAN

Motorola zaprezentowała ulepszony, bezprzewodowy przełącznik RFS7000. Urządzenie wspiera standard 802.11n i oferuje nowe usługi lokalizacji oraz ulepszone mechanizmy zarządzania sieciami WLAN.

Motorola prezentuje ulepszony przełącznik WLAN
Przełącznik Motorola RFS7000 (zaprojektowany pierwotnie przez przejętą przez Motorolę firmę Symbol Technologies) oferuje mechanizmy lokalizowania, pozwalające śledzić w czasie rzeczywistym urządzenia Wi-Fi i aktywne znaczniki RFID. Lokalizacja może też posłużyć do wyszukiwania i monitorowania zapasów dla klientów w celu zapewnienia lepszej i szybszej obsługi. Model RFS7000 oferuje również wykrywanie włamań na poziomie klientów mobilnych. Mechanizm ten umożliwia zablokowanie trudnych do wykrycia, nieuprawnionych klientów i urządzeń mobilnych, gwarantując maksymalną niezawodność i najwyższą wydajność sieci.

Model RFS7000 stanowi część kompleksowej oferty korporacyjnych produktów WLAN, które są częścią oferowanego przez Motorolę portfela rozwiązań i usług bezprzewodowych MOTOwi4. Są to rozwiązania (takie jak stałe łącza szerokopasmowe, sieci kratowe, łącza szerokopasmowe na liniach energetycznych, sieci WiMAX oraz korporacyjne rozwiązania WLAN), umożliwiające pokrycie sieciami IP wszystkich miejsc wewnątrz budynków i na zewnątrz.

Zobacz również:

Urządzenie RFS7000 jest zgodne ze standardem 802.11n, potrafiącym obsłużyć 256 punktów dostępowych 802.11a/b/g. Przełączniki można łączyć w klastry, które są w stanie kontrolować do 3000 punktów dostępowych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200