Motorola: nowy szef Centrum Oprogramowania

Paul Hancock objął z początkiem września br. stanowisko Dyrektora Zarządzającego Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie. Z wykształcenia jest informatykiem, absolwentem uniwersytetu w Chicago i Ch...

Paul Hancock objął z początkiem września br. stanowisko Dyrektora Zarządzającego Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie. Z wykształcenia jest informatykiem, absolwentem uniwersytetu w Chicago i Champaign-Urbana. W Motoroli pracuje od ośmiu lat. Jest wysokiej klasy doświadczonym specjalistą w dziedzinie oprogramowania.

Od 2000 r., bezpośrednio przed przyjazdem do Polski, Paul Hancock był dyrektorem zarządzającym Centrum Oprogramowania Motoroli w Stanach Zjednoczonych. Na stanowisku szefa w Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie zastąpił Margaret Nadworny.

Zobacz również:

  • Po pandemii liderzy firm stawiają na odporność ich biznesów

Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie powstało w 1998 r. Należy do światowej sieci 19 centrów oprogramowania Motoroli. Pracownicy Centrum zajmują się tworzeniem oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych, Internetu i narzędzi inżynierii oprogramowania.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200