Monitorowanie serwera BEA WebLogic

BEA Systems udostępniła rozszerzenia WebLogic Server 8.1, które mają pomóc w usprawnianiu procesów testowania i zapewnienia jakości, poszerzyć możliwości monitorowania wydajności w trakcie eksploatacji oraz zoptymalizować zarządzanie zasobami.

Konsola WebLogic Performance Monitor Console Extension (WL PMCE) została zaprojektowana w taki sposób, by ułatwiać lokalizację wąskich gardeł i eliminować niepotrzebne ścieżki wykonawcze. Ma to umożliwiać zmniejszenie kosztów posiadania i poprawić jakość świadczonych usług poprzez bardziej wydajne korzystanie ze sprzętu, szybsze wykrywanie problemów ograniczających wydajność i zwiększenie niezawodności.

WL PMCE rozszerza możliwości webowej konsoli administracyjnej WebLogic Server 8.1 o zaawansowane funkcje monitorowania danych. Po zainstalowaniu WL PMCE administrator uzyskuje pogłębiony wgląd zarówno w dane, jak i same aplikacje oraz serwer. Administrator otrzymuje też do dyspozycji dodatkowe usługi, obejmujące alarmy i powiadomienia, dane historyczne na temat wydajności i pogłębioną analizę logów.

Zobacz również:

WebLogic Server 8.1 jest korporacyjnym serwerem aplikacyjnym, przeznaczonym do budowy zorientowanych na usługi aplikacji Javy. WL PMCE jest dostępna bezpłatnie pod adresem: http://commerce.bea.com/products/weblogicserverconsoleextension/wlsext_home.jsp


×