Modem dla Neostrady

Wrocławska firma AB oferuje nowy modem/ruter ADSL noszący nazwę Pentagram Ceberus, pozwalający podłączyć niewielką sieć LAN do Internetu. Jest to typowa brama zapewniająca dostęp do globalnej sieci WAN, którą można konfigurować przy użyciu przeglądarki.

Urządzenie jest wyposażone w port WAN do komunikowania się z linią telefoniczną dysponującą połączeniem ADSL i w 5 portowy przełącznik Ethernet 10/100. Modem/wspiera następujące protokoły: ADSL, IP, NAT, ARP, ICMP, DHCP, PPPoE, i PPTP (klient. Okablowanie jest podłączane do złącz RJ-11 (telefon) i RJ-45 (Ethernet, skrętka UTP kategorii 5).

Dodatkowe wspierane funkcje: NAT, zapora (tworzenie reguł na podstawie adresu źródła i celu, typu pakietu TCP/UDP, blokowanie ataków typu DoS, blokowanie adresów URL), VPN (klient PPTP), wirtualny serwer, DDNS, DHCP (klient/serwer) oraz rutowanie statyczne i dynamiczne z obsługą protokołów RIP1 i RIP2.

Nabywca dostaje gwarancje na 24 miesiące. Sugerowana cena detaliczna brutto urządzenia: 330 zł. Więcej informacji na witryniehttp://www.abonline.pl .


TOP 200