Modem ADSL z WLAN

Zintegrowany w jednym pudełku bezprzewodowy ruter i modem ADSL to kolejna propozycja firmy D-Link dla użytkowników dostępu szerokopasmowego – na przykład popularnej Neostrady+.

Urządzenie DSL-604+ pozwala na udostępnienie szerokopasmowego połączenia internetowego w środowisku bezprzewodowym i przewodowym. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla użytkowników indywidualnych oraz dla małych i średnich biur.

Nowy produkt D-Linka, wprowadzony w „ekspresowym” tempie na polski rynek – z uwagi na rosnącą popularność szerokiego pasma, pracuje jako punkt dostępowy dla sieci bezprzewodowej w standardzie 802.11b przy częstotliwości 2.4 GHz. Zabezpieczenie transmisji w sieci WLAN zapewnia protokół WEP z maksymalnie 128- bitowym kluczem.

Zobacz również:

DSL-604+ wyposażony jest w cztery porty Fast Ethernet, do podłączenia przewodowych klientów i jeden port ADSL zapewniający łączność ze światem. Wbudowany serwer DHCP umożliwia dynamicznie przydzielanie prywatnych adresów IP użytkownikom sieci lokalnej. Urządzenie obsługuje protokoły rutingu RIP-1, RIP-2 oraz ruting statyczny. Cena DSL-604+ dla użytkowników końcowych to ok. 900 zł brutto.


TOP 200