Mobilna ochrona

3 marca, w Warszawie odbędzie się I Kongres Nokia Nokia Enterprise Solutions - Ochrona mobilnych środowisk informatycznych. Kongres adresowany jest do kadry zarządzającej, odpowiedzialnej za inwestycje informatyczne w polskich przedsiębiorstwach. Organizatorami są: Nokia Enterprise Solutions oraz Veracomp SA. Patronat medialny nad imprezą objęły tygodnik Computerworld i magazyn CXO.

I Kongres Nokia Enterprise Solutions poświęcony jest tematyce ochrony informacji oraz optymalizacji kosztów w mobilnych środowiskach informatycznych. Jego celem jest dostarczenie uczestnikom wyczerpującej wiedzy o kompleksowych zabezpieczeniach infrastruktury informatycznej organizacji. Szczególny nacisk zostanie położony na ochronę informacji, z których korzystają zdalni pracownicy przedsiębiorstw.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną platformy sprzętowe oraz specjalizowane aplikacje Nokia, które chronią zasoby IT przed nieautoryzowanym dostępem i atakiem cyberterrorystów, a mobilnych użytkowników przed spamem i wirusami komputerowymi. Są to rozwiązania, które zabezpieczają przesyłane informacje niezależnie od miejsca i sposobu dostępu do nich i rodzaju wykorzystywanego terminala.

Zobacz również:

  • Apple odsłania karty - iPhone 14 i inne jesienne nowości

Więcej informacji o kongresie

http://www.veracomp.pl/kongres

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200