Mobilna aplikacja, która automatycznie odnajduje w Sieci znajomych

Na rynku pojawiła się ciekawa aplikacja stworzona przez polskich programistów z firmy Paplus, która wyszukuje znajomych użytkownika i pokazuje gdzie przebywają w danej chwili. Aplikacja seeu łącząca światy realny i wirtualny jest darmowa i przygotowana na najpopularniejsze mobilne systemy (Android, iOS i Windows Phone) oraz przeglądarki internetowe. Oprócz dokładnej lokalizacji przyjaciół, użytkownicy widzą na mapie wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi.

Społecznościowa aplikacja seeu wspiera funkcję geolokalizacji i wyświetla mapę, która pokazuje gdzie w danej chwili, w realnym świecie, znajdują się znajomi użytkownika. Dodatkowo, mapa oprócz lokalizacji osób, przedstawia także lokalizację wydarzeń. Dzięki temu, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, użytkownik jest informowany o lokalnych imprezach. Aplikacja seeu pozwala na swobodne określanie zasięgu i obszaru interesującego dla wykorzystującej ją osoby i automatyczne generowanie powiadomień o każdym znajomym, który pojawia się w jego obrębie.

Oprócz rozbudowanej roli geolokalizacji ułatwiającej spotkania ze znajomymi w realu, seeu posiada liczne funkcjonalności usprawniające wirtualne kontakty. Użytkownicy mogą dodawać własne wydarzenia, które zobaczą wybrani lub wszyscy znajomi. Mogą także w swoim kalendarzu zobaczyć wszelkie wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi, dodawać zdjęcia i komentarze, grupować znajomych np. ze względu na ich zainteresowania i szybko się z nimi kontaktować.

Zobacz również:

  • Giełda kryptowalut BingX w wersji 3.0

Twórcy rozwiązania zapowiadają , że pracują już nad kolejnymi funkcjonalnościami, które pojawia się w kolejnych wersjach rozwiązania. Aplikacja seeu jest bezpłatna i korzystać z niej mogą zarówno posiadacze komputerów PC, tabletów, jak i smartfonów pracujących na najpopularniejszych systemach operacyjnych: Android, iOS oraz Windows Phone.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200