Mobile Central Europe - uczta dla praktyków technologii mobilnych

Już w styczniu odbędzie się pierwsza edycja konferencji szkoleniowej skierowanej dla osób zaangażowanych w techniczne zagadnienia „mobilnej rewolucji”. Wydarzenie podzielone zostało na 3 osobne tracki z ciekawymi zagadnieniami przedstawianymi przez ekspertów m.in. z Amazonu, Google czy Evernote.

Już 11 stycznia w Warszawskim Kinie Praha będzie mieć miejsce niezwykle ciekawa konferencja dotycząca technologicznego i technicznego aspektu technologii mobilnych. Organizatorzy Mobile Central Europe postawili sobie za cel sprowadzenie do Polski najważniejszych ekspertów z całego świata. Pośród prelegentów znajdzie się m.in. kilkudziesięciu inżynierów z Ameryki Północnej oraz Europy. Przekażą oni uczestnikom doświadczenie zebrane w takich firmach jak Apple, Amazon, Google, Facebook czy Evernote.

Konferencja podzielona została na trzy tracki. Dwa z nich skupiają się wokół zagadnień związanych z wiodącymi systemami operacyjnymi: iOS i Android. Trzeci porusza temat designu i usability aplikacji oraz trendu Internet of Things.

Zobacz również:

  • Apple Wunderlust - iPhone 15 i inne - relacja z premiery
  • Ładowanie bezprzewodowe - przydatna funkcja czy zbędny gadżet

Organizatorzy Mobile Central Europe bardzo dużą uwagę przywiązują także do Hackatonu, który będzie mieć miejsce dzień wcześniej. Jego uczestnicy będą mieli okazje spróbować swoich sił w programowaniu m.in. Arduino LilyPad, beaconu Estimote oraz aplikacji na Google Glass.

Pełny program imprezy, listę prelegentów i spis wszystkich atrakcji Hackatonu znaleźć można na stronie internetowej Mobile Central Europe oraz na profilu facebookowym.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200