Mobile Central Europe - uczta dla praktyków technologii mobilnych

Już w styczniu odbędzie się pierwsza edycja konferencji szkoleniowej skierowanej dla osób zaangażowanych w techniczne zagadnienia „mobilnej rewolucji”. Wydarzenie podzielone zostało na 3 osobne tracki z ciekawymi zagadnieniami przedstawianymi przez ekspertów m.in. z Amazonu, Google czy Evernote.

Już 11 stycznia w Warszawskim Kinie Praha będzie mieć miejsce niezwykle ciekawa konferencja dotycząca technologicznego i technicznego aspektu technologii mobilnych. Organizatorzy Mobile Central Europe postawili sobie za cel sprowadzenie do Polski najważniejszych ekspertów z całego świata. Pośród prelegentów znajdzie się m.in. kilkudziesięciu inżynierów z Ameryki Północnej oraz Europy. Przekażą oni uczestnikom doświadczenie zebrane w takich firmach jak Apple, Amazon, Google, Facebook czy Evernote.

Konferencja podzielona została na trzy tracki. Dwa z nich skupiają się wokół zagadnień związanych z wiodącymi systemami operacyjnymi: iOS i Android. Trzeci porusza temat designu i usability aplikacji oraz trendu Internet of Things.

Zobacz również:

  • Nowości zaprezentowane na Red Hat Summit 2022
  • UE uchyla grzywnę antymonopolową nałożoną na Qualcomm

Organizatorzy Mobile Central Europe bardzo dużą uwagę przywiązują także do Hackatonu, który będzie mieć miejsce dzień wcześniej. Jego uczestnicy będą mieli okazje spróbować swoich sił w programowaniu m.in. Arduino LilyPad, beaconu Estimote oraz aplikacji na Google Glass.

Pełny program imprezy, listę prelegentów i spis wszystkich atrakcji Hackatonu znaleźć można na stronie internetowej Mobile Central Europe oraz na profilu facebookowym.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200