Mistrzostwa świata 2010 w telefonie - darmowe aplikacje dla komórek Nokia, iPhone...

Prezentujemy wyselekcjonowane, bezpłatne programy na telefony komórkowe, dzięki którym uzyskasz dostęp do wyników meczów i najświeższych informacji z mundialu w RPA.

Wśród czytelników portalu PC World znajduje się pewna grupa kibiców piłki nożnej. Właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy zestawienie mundialowych programów mobilnych, przydatnych gdy akurat nie będzie możliwości obejrzenia meczu na żywo w telewizji bądź Internecie.

Wszystkie poważne internetowe sklepy z aplikacjami mobilnymi - Apple App Store, Android Market, Nokia Ovi Store, Windows Marketplace for Mobile czy BlackBerry App World - oferują mniejszy lub większy wybór programów o tematyce sportowej. W trakcie trwania piłkarskich mistrzostw świata najpopularniejszą kategorią w tej grupie będą z pewnością aplikacje piłkarskie.

Operatorzy tych usług trafnie przewidują ów trend, na stronach głównych serwisów promując wybrane pozycje (Ovi Store) lub tworząc specjalne, piłkarskie sekcje i zakładki (np. Football Fever w sklepie Apple).

Tworząc zestawienie aplikacji na systemy Symbian, Android, iPhone OS, Windows Mobile czy BlackBerry, celowo ograniczyliśmy się wyłącznie do aplikacji bezpłatnych. Po pierwsze - użytkownik będzie mógł w ten sposób "bezkarnie" potestować kilka programów i wybrać ten, który w jego mniemaniu najlepiej pełni swoją funkcję. Po drugie - kiedy już mistrzostwa się skończą, program będzie można usunąć z pamięci urządzenia bez żalu z powodu utraty od kilku do kilkudziesięciu złotych wydanych na jego zakup.

O funkcjonalności aplikacji nie ma co przesadnie się rozpisywać. Programy te, podobnie jak futbolowe rozszerzenia dla przeglądarek internetowych, dostarczają takich informacji jak terminarz rozgrywek, wyniki rozegranych spotkań, meczowe statystyki; niektóre zapewniają też dostęp do doniesień i komentarzy prasowych. Słowem, dzięki nim będziesz zawsze na bieżąco z sytuacją na mistrzostwach.

Aplikacje dla iPhone'a

Mistrzostwa świata 2010 w telefonie - darmowe aplikacje dla komórek Nokia, iPhone...

ESPN 2010 FIFA World Cup

Polecamy:

Program sygnowany marką słynnej amerykańskiej stacji sportowej ESPN. Oferuje opcję wyników na żywo, tabele i statystyki oraz informacje o drużynach biorących udział w turnieju.

Inne piłkarskie aplikacje na iPhone:

Jak zainstalować?

Do korzystania z App Store wymagane jest założenie konta użytkownika. Programy ze sklepu App Store możesz pobierać bezpośrednio przez iPhone'a, dzięki zainstalowanej w nim aplikacji klienckiej lub na komputerze, używając oprogramowania do obsługi multimediów, iTunes. W wypadku drugiej metody po pobraniu programu podłącz smartfon do komputera aby zsynchronizować dane.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200