Miniprzełącznik Gigabit Ethernet

Microsens wprowadził do swojej oferty 5-portowy miniprzełącznik Gigabit Ethernet. Urządzenie jest wyposażone w cztery porty RJ-45 (10/100/1000Base-T) oraz gniazdo SFP zgodne ze standardem 1000Base-X.

Miniprzełącznik Gigabit Ethernet
Wszystkie porty obsługują połączenia Ethernet 1 Gb/s i konfigurują się automatycznie. W gnieździe SFP można zainstalować transceiver do połączeń miedzianych lub światłowodowych. Gniazdo to jest kompatybilne ze wszystkimi opcjami SFP dostępnymi na rynku i można je stosować np. do budowania połączeń typu FTTH (Fiber To The Home).

Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach: standardowej oraz z funkcją zarządzania internetowego. Przełącznik z funkcją zarządzania siecią umożliwia konfigurowanie wszystkich standardowych funkcji, takich jak ustalanie priorytetu danych, tworzenie sieci VLAN oraz algorytm drzewa częściowego (ang. Spanning Tree).

Cena przełącznika w wersji standardowej wynosi 120 euro. Przełącznik z funkcją zarządzania internetowego kosztuje 180 euro. Transceivery SFP kosztują od 50 euro.


TOP 200