Miniaturowe urządzenie NAC

Firma NetClarity oferuje najmniejsze na świecie, sprzętowe rozwiązanie NAC (Network Access Control). Produkt o nazwie EasyNAC Micro ma wymiary 5x10x12,5 cm i waży mniej niż 0,5 kg.

Miniaturowe urządzenie NAC
Rozwiązanie jest przeznaczone dla użytkowników, dla których w biurze liczy się każdy metr kwadratowy powierzchni. EasyNAC Micro może obsługiwać sieci komputerowe LAN, w których pracuje do 10 pecetów. Urządzenie sprawdza czy klienci próbujący uzyskać dostęp do sieci LAN spełniają określone wymagania. Jeśli klient spełnia wymagania, uzyskuje dostęp do sieci, jeśli nie spełnia, nie ma dostępu do sieci LAN.

EasyNAC Micro oferuje wszystkie funkcjonalności wspierane przez duże rozwiązania NAC znajdujące się w portfolio firmy NetClarity. Zaletą rozwiązania jest to, że nie wymaga instalowania po stronie klienta żadnego dodatkowego oprogramowania ani rekonfigurowania routerów obsługujących sieć LAN.

Zobacz również:

Producent nie podaje żadnych szczegółów technicznych dotyczących sposobu funkcjonowania urządzenia, informując jedynie, że zastosował w nim specjalne, firmowe technologie, które zamierza opatentować.


TOP 200