Miniaturowe ISDN

Fincom Poland jeszcze w kwietniu 2002 roku wprowadzi do swojej oferty nowy modem Microcom ISDN USB Travel. Jest on jednym z najmniejszych tego typ produktów na rynku.

Fincom Poland jeszcze w kwietniu 2002 roku wprowadzi do swojej oferty nowy modem Microcom ISDN USB Travel. Jest on jednym z najmniejszych tego typ produktów na rynku.

Dołączy on do popularnej serii Microcom Travel. ISDN USB Travel, jak twierdzi dystrybutor, został specjalnie zaprojektowany dla polskich warunków telekomunikacyjnych, dzięki czemu ma go wyróżniać wysoką stabilność i bardzo dobra jakość zestawianych połączeń.

Zobacz również:

Urządzenie wykorzystuje do komunikacji z komputerem złącze USB.

Cechują bardzo małe wymiary (95x62x18mm), ciekawy wygląd i bogate wyposażenie dodatkowe m.in.:

-do każdego modemu dodawane jest oprogramowanie faxowe RVS-COM Lite w polskiej wersji językowej oraz polska instrukcja użytkownika

-oprogramowanie pozwalające zorganizować – przy wykorzystaniu karty muzycznej, mikrofonu i głośnika – automat zgłoszeniowy.

Jako modem korzystający z USB nie potrzebuje on do pracy zewnętrznego zasilacza.

Microcom ISDN USB Travel otrzymał certyfikat zgodności (dawna homologacja) o numerze 130/ 2002 wymagany przez polskie prawo telekomunikacyjne.

Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją. Producent zastosował w nim najnowszą firmową technologię - MMT (Microcom Messaging Technology), pozwalającą na wysyłanie, poprzez stacjonarną sieć telefoniczną, wiadomości SMS, grafiki i melodii do telefonów komórkowych, bez potrzeby wykorzystywania Internetu. Technologia ta jest obsługiwana przez specjalnie stworzone oprogramowanie SMS FunTom bezpłatnie dołączone do modemu ISDN USB Travel i do wszystkich nowych modemów Microcom.

Sugerowana cena netto dla klienta końcowego to ok. 240 zł.

Microcom planuje już wkrótce wprowadzić do swojej oferty cała gamę nowych produktów ISDN m.in.: zaawansowany router ISDN z obsługą VPN, telefon ISDN oraz nowe produkty analogowe.


TOP 200