Microsoft zdąży

Czy Windows 95 ukaże się w sierpniu?

Czy Windows 95 ukaże się w sierpniu?

Po ostatnich doniesieniach prasowych Microsoft zapewnia, że usunięto już większość błędów w wersji beta Windows 95. Według Microsoftu w trakcie programu Preview nie dystrybuowano wersji beta, lecz tzw. "ostateczną wersję beta," znaną także jako M8 lub Buid 347. W kolejnej aktualnej wersji kodu Build 431 wszystkie błędy naprawiono. Firma, aby upewnić się, że nowa wersja jest bezbłędna rozpocznie rozprowadzanie jej wśród testerów przed wprowadzeniem systemu na rynek w ostatecznym kształcie. Szefowie firmy potwierdzają, że bezbłędna wersja Windows 95 pojawi się na rynku w sierpniu br.

Część programistów zajmujących się testowaniem nowego systemu operacyjnego nie napotkała szeroko krytykowanych błędów Windows 95."Problemy z nowym systemem mogły pojawić się przy korzystaniu ze starych 16-bitowych aplikacji" stwierdził George Moore, odpowiedzialny za realizację projektu Windows 95.

Według ankiety przeprowadzonej przez Computerworld wśród informatyków ponad połowa użytkowników zamierza używać nowego systemu już w pierszym roku po jego pojawieniu się na rynku.


TOP 200