Microsoft udostępnia uaktualnienie CRM 4.0

Firma udostępniła uaktualnienie swojego zestawu CRM (Customer Relationship Management) obejmujące 8 z zamierzonych 25 mutacji językowych.

Dynamics CRM 4.0 dostępny jest aktualnie w ośmiu językach (angielskim, chińskim, duńskim, fińskim, francuskim hiszpańskim, holenderskim i niemieckim). Zestaw dostępny jest w dwóch edycjach: hostowanej przez firmę Microsoft, lub jej partnerów, i instalowanej w ośrodku użytkownika.

Firma rozpoczyna dwunastotygodniową, globalną akcje promocyjną produktu, a w ciągu następnych trzech miesięcy planuje wydanie zestawu w pozostałych 17 językach, w tym również polskim.

Zobacz również:

W wersji 4.0 produktu zawarto możliwość obsługi wielu użytkowników przez pojedynczą instancję oprogramowania pracującego na serwerze w trybie hostingu.

Microsoft zapewnił także w tym wydaniu integrację danych Dynamisc CRM z oprogramowaniem Office Excel. Użytkownicy mogą importować te dane do arkuszy kalkulacyjnych i odświeżać je na podstawie "żywych" danych, na których aktualnie pracuje CRM, używając sterowania po stronie Microsoft Office. Taka możliwość pozwala na używanie narzędzi analitycznych Excel do przeprowadzania analiz na danych CRM.


TOP 200