Microsoft uczy studentów biznesu

Niezależne Zrzeszenie Studentów w całej Polsce wprowadza Office 365. Celem wdrożenia jest ujednolicenie komunikacji i usprawnienie współpracy między oddziałami. Korzystający z usług studenci nabywają umiejętności pracy w stylu biznesowym.

Microsoft uczy studentów biznesu

Do Niezależnego Zrzeszenia Studentów należy 1000 studentów z różnych części kraju z 30 formalnych organizacji uczelnianych i 16 ośrodków akademickich. Potrzebny tak rozproszonej organizacji jednolity system komunikacji i współpracy obejmuje usługę Exchange, która pozwala na korzystanie ze skrzynek pocztowych z jednej domeny, o dużej pojemności, w tym na urządzeniach mobilnych. Dzięki Lync użytkownicy mogą komunikować się między sobą szybko i bez dodatkowych kosztów.

Platforma SharePoint umożliwia tworzenie wirtualnych bibliotek do trzymania wszystkich dokumentów w jednym miejscu. Zsynchronizowany z nią program OneNote – notes cyfrowy –służy do rejestrowania, przechowywania i udostępniania wszelkich rodzajów informacji. Notatki i pliki można też zapisywać na wirtualnym dysku OneDrive.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200