Microsoft rozpoczyna w Polsce szkolenia z Windows Azure

W 2009 r. Akademia Microsoft prowadziła zajęcia związane z technologiami internetowymi. Teraz rozpoczęła cykl szkoleń poświęconych platformie Windows Azure, która służy do tworzenia aplikacji w środowisku cloud computing.

Szkolenia w ramach Akademii Azure potrwają do 14 grudnia br. i będą prowadzone przez certyfikowane ośrodki szkoleniowe Microsoft zlokalizowane w 11 miastach w całej Polsce: Białymstoku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie oraz we Wrocławiu. Rejestracja oraz dokładny wykaz miejscowości, w których odbędą się szkolenia znajdują się na stronie internetowej Microsoft Polska.

W zeszłym roku z Akademii Microsoftu skorzystało ponad 1000 osób w kraju. "W tym roku Akademia Azure jest skierowana do osób chcących poznać Windows Azure oraz SQL Azure, do ludzi zajmujących się projektowaniem systemów informatycznych, architekturą aplikacji, oraz tworzeniem stron www" - mówi Dariusz Piotrowski, dyrektor działu Developer & Platform Group w polskim oddziale Microsoft.

Zobacz również:

Szkolenia Akademii Azure są otwarte zarówno dla osób prywatnych, jak i przedstawicieli firm. W trakcie zajęć uczestnicy poznają technologię w praktyce, począwszy od założenia własnej subskrypcji Windows Azure, poprzez poznanie narzędzi platformy, zasad tworzenia nowych aplikacji, po skalowanie architektury Azure czy też przeprowadzenie procesu migracji w SQL Azure. "Uczestnicy Akademii Azure nauczą się efektywnego używania tych narzędzi w swojej pracy" - zapewnia Dariusz Piotrowski.

Szkolenia w ramach Akademii Azure trwają dwa dni, a koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi zaledwie 150 zł netto. Ze szkoleń może w tym roku skorzystać 500 osób, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Już teraz zachęcamy do zgłoszenia się na Akademię Azure!


TOP 200