Microsoft nadał systemowi Win 10 1809 status “ready for business”

Korporacja ogłosiła na klika tygodni przed operacją udostępniania użytkownikom kolejnej wersji systemu Windows 10, że zeszłoroczny, jesienny update tego systemu – chodzi o oprogramowanie Win 10 1908 - pracuje na tyle stabilnie, że jest gotowy do wdrażania w środowiskach korporacyjnych.

Informację taką umieścił na swoim firmowym blogu jeden z szefów tej firmy (John Wilcox). Można w niej przeczytać: „W oparciu o dane i opinie dostarczone nam przez konsumentów, producentów sprzętu OEM, niezależnych dostawców oprogramowania, naszych partnerów i klientów komercyjnych, uznaliśmy iż firmy mogą już bez obaw wdrażać oprogramowanie Win 10 1809 w swoich systemach IT”.

Oznacza to, że system Win 10 1809 zyskał taki status po upływie 135 dni od momentu oficjalnego zaprezentowania go „zwykłym’ użytkownikom (co miało miejsce 13-go listopada zeszłego roku).

Zobacz również:

Nie jest to dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, w przypadku wszystkich pięciu nowych wersji tego systemu zaprezentowanych użytkownikom w ostatnich latach, średni czas wynosił 101 dni. Nie jest też najgorszy, gdyż w jednym przypadku było to aż 150 dni. Chodzi u update systemu Windows 10 zaprezentowany w 2015 roku.


TOP 200