Microsoft i home.pl: usługi hostingu na platformie Windows

Microsoft poinformował o udostępnieniu przez home.pl usługi Hosting Windows przeznaczonej dla małych i średnich firm w Polsce. Usługa ma umożliwiać korzystanie z hostingu witryn WWW, baz danych oraz poczty elektronicznej na platformie Windows.

Home.pl oferuje usługę Hosting Windows w trzech wariantach: Windows Starter, Windows Server oraz Windows Server PRO, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb MSP. Usługa zapewnia technologię ASP.NET, umożliwiającą tworzenie dynamicznych witryn WWW oraz aplikacji internetowych.

Hosting Windows oparta jest na platformach Windows Server 2003 i Microsoft SQL Server 2005 i umożliwia tworzenie i utrzymanie witryny webowej, opartej na technologii ASP.NET 2.0 i AJAX, wykorzystującej bazę danych SQL. Usługa ma być na bieżąco aktualizowana o najnowsze funkcjonalności pojawiające się na rynku rozwiązań informatycznych, co ma zapewniać aplikacjom umieszczonym na serwerach home.pl możliwość stałej aktualizacji i rozwoju.

Zobacz również:

  • OVHcloud Engage – budowanie ekosystemu chmury oznacza wspólne korzyści
  • Darmowy hosting bije rekordy popularności
  • Rośnie liczba dużych centrów danych w Polsce

Usługa działa w infrastrukturze wykorzystującej klaster 400 serwerów o dużej mocy obliczeniowej i jest świadczona w trybie "24x7".

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200