Microsoft i PwC zawierają strategiczne porozumienie

Firmy poinformowały o zawarciu strategicznego porozumienia, którego celem jest wsparcie firm zaangażowanych w transformacyjne projekty wykorzystujące technologie Microsoft. W ramach umowy konsultanci PwC będą świadczyć usługi doradcze oraz wspierać projekty wdrożeniowe klientów, którzy wybrali Microsoft Dynamics wraz z innymi technologiami Microsoft, takimi jak Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM oraz narzędzia Business Intelligence, które są elementem projektów transformacji biznesowej.

Zawarta umowa obejmuje ponad 30 krajów, w których PwC wspiera przedsiębiorstwa w zakresie integracji aplikacji biznesowych Microsoft, oferując im swoją wiedzę na temat rynku i procesów biznesowych oraz globalne doświadczenie w dziedzinie transformacji przedsiębiorstw.

"Firmy realizujące duże projekty restrukturyzacyjne chcą mieć pewność, że uzyskają wymierne efekty i trwałą zmianę. Wysokie kompetencje branżowe PwC w dziedzinie projektów transformacyjnych oraz wiedza na temat systemów i platform technologicznych, w połączeniu z rozwiązaniami, takimi jak Microsoft, pozwalają przedsiębiorstwom maksymalizować zwrot z inwestycji" - komentuje Jonathan Tate, advisory alliance leader w PwC.

Zobacz również:

  • Microsoft wycofuje asystenta głosowego Cortana z Windows 10/11
  • Spadła liczba debiutów na europejskich giełdach

"PwC posiada szeroką wiedzę na temat rynku i procesów biznesowych, która zwiększy korzyści naszych wspólnych klientów używających rozwiązań Microsoft Dynamics. Aplikacje biznesowe pozwalają przedsiębiorstwom dynamicznie się rozwijać, zaś PwC ma na swoim koncie wiele projektów z zakresu transformacji biznesowej przedsiębiorstw. Nasze połączone siły pozwolą wielu lokalnym i globalnym firmom z powodzeniem modernizować swoje aplikacje biznesowe" - komentuje Neil Holloway, CVP Sales and Operations, Microsoft Business Solutions.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200