Microsoft : Windows XP jak świeże bułeczki

Według informacji Microsoftu system Windows XP cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów. W niektórych przypadkach zapotrzebowanie na nowy system przewyższa nawet możliwości dostawców.

Microsoft podał, że system Windows XP cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów. W niektórych przypadkach zapotrzebowanie na nowy system przewyższa nawet możliwości dostawców.

Koncern z Redmond uważa, że dobre wyniki sprzedaży Windows XP - znacznie przewyższające poziom sprzedaży Windows 95 i Me, a dorównujące najlepiej do tej pory sprzedawanemu systemowi Microsoftu, jakim był Windows 98 - wniosą ożywienie do całego rynku komputerów osobistych. "Jesteśmy ogromnie zadowoleni z entuzjastycznej reakcji naszych klientów" - powiedział Chris Jones, wiceprezes Microsoft ds. systemu Windows. "Uważamy, że Windows XP jest katalizatorem, który sprawi, że okres świąteczny będzie bardzo udany dla całej branży komputerów osobistych."

Zobacz również:

Premiera polskojęzycznej wersji Windows XP odbędzie się 27 listopada br. System pojawi się w sprzedaży w pierwszym tygodniu grudnia.