Microsoft Technology Summit 2012 już za miesiąc

Tegoroczna konferencja ma zróżnicowany i bogaty program uwzględniający najnowsze technologie Microsoft oraz światowe trendy branży IT. Zgłoszeń do udziału w niej przybywa w rekordowym tempie.

W ciągu miesiąca od uruchomienia rejestracji swój udział w tegorocznym MTS zgłosiło już ponad 1500 uczestników. Wolnych miejsc jest więc coraz mniej, bo organizatorzy przewidzieli, że w konferencji weźmie udział maksymalnie 2500 gości.

W tej chwili największym zainteresowaniem cieszą się sesje poświęcone SQL Server 2012, programowaniu aplikacji dla Windows 8, zmiany w Active Directory oraz Windows Server 2012.

Zobacz również:

  • Wkrótce premiera kolejnej wersji aplikacji Outlook dla systemu Android

Organizatorzy potwierdzili, że do grona gości specjalnych dołączył David Chappell, autorytet w dziedzinie projektowania architektury IT. Już wcześniej swój udział w konferencji potwierdzili John Craddock zajmujący się projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych oraz Paula Januszkiewicz - specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych.

W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mogli skomponować swój indywidualny plan spośród blisko 56 sesji, przygotowanych przez 67 ekspertów. Podczas konferencji odbędzie się pierwsza oficjalna prezentacja Windows 8 w Polsce.

Aby wziąć udział w 7 edycji Microsoft Technology Summit 2012, która odbędzie się 29 i 30 października w Warszawskim centrum EXPO XXI należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie konferencji. Osoby rejestrujące się do 7 października mogą skorzystać z promocji cenowej.

Networld jest patronem medialnym wydarzenia.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200