Microsoft Technology Summit 2011 - ostatnie dni rejestracji

Do 23 września bilety na tę konferencję można nabyć w promocyjnej cenie. Tegoroczna edycja Microsoft Technology Summit odbędzie się 18 i 19 października w Hali EXPO przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Microsoft Technology Summit 2011 (MTS) jest konferencją skierowaną do administratorów sieci i serwerów, inżynierów oprogramowania, projektantów stron internetowych, specjalistów od zabezpieczeń, architektów i projektantów baz danych, specjalistów IT, jak również do osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu oraz do wszystkich pasjonatów nowych technologii. Podczas tegorocznej, szóstej już edycji konferencji, przedstawione zostaną najnowsze technologie firmy Microsoft oraz przykłady ich zastosowań w środowisku biznesowym, programistycznym i konsumenckim. Podczas licznych sesji oraz warsztatów przedstawione zostaną rozwiązania w takich dziedzinach jak:

- Chmura publiczna

- Chmura prywatna

- Bezpieczeństwo

- Windows Client

- Wdrażanie systemów i aplikacji

- Programowanie oraz Visual Studio

- Tworzenie aplikacji konsumenckich & User Experience

- Tworzenie aplikacji Web

- Zespół i projekty

- Platforma Aplikacyjna

- Office System 2010 - w środowisku firmowym i w chmurze

- Biznes

Większość sesji MTS będzie prowadzona przez specjalistów Microsoft z polskiego oddziału firmy oraz specjalnie zaproszonych gości z Europy i Stanów Zjednoczonych. Jak co roku, uzupełnieniem części merytorycznej konferencji będzie strefa "Ask The Expert", gdzie na pytania uczestników konferencji będą odpowiadali eksperci z firmy Microsoft oraz specjaliści z rynku IT.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronach konferencji.

Miesięcznik Networld jest patronem medialnym konferencji Microsoft Technology Summit 2011.

Zobacz również:

  • Historia aktualizacji Windowsa 10 - najważniejsze zmiany dla biznesu
  • Zoom szuka szans na dalszy rozwój. Chce zainteresować klientów korporacyjnych
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200