Microsoft Dynamics AX wspiera branżę rolniczą

Wdrożenie systemu ERP w firmie Osadkowski-Cebulski, zajmującej się zaopatrzeniem branży rolniczej w produkty i usługi, rozpoczęło się w lipcu br. i potrwa do I kw. 2013 r. System Microsoft Dynamics AX 2009 ma objąć obszary: finansów, księgowości, projektów, sprzedaży i łańcucha dostaw, CRM oraz obiegu dokumentów.

Wdrożenie ma na celu usprawnienie komunikacji wewnątrz firmy, dzięki zapewnieniu pracownikom łatwego i szybkiego dostępu do bieżących informacji zgromadzonych w jednym miejscu, a także sprawnego obiegu dokumentów. Microsoft Dynamics AX 2009 będzie dostępny na urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnym Android dla 50 użytkowników, którzy często pracują poza biurem. Rozwiązanie umożliwi im składane zamówień, sprawdzanie płatności, zarządzanie kalendarzem codziennych działań, dzielenie się informacjami i opiniami z pozostałymi pracownikami w biurze.

Rozwiązanie z wbudowanymi funkcjonalnościami BI ułatwi raportowanie na bazie aktualnych danych.

Zobacz również:

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200