Microsoft Dynamics AX w sieci Sferis

Zintegrowany system biznesowy ma wspierać działalność firmy Sferis w obszarach handlu detalicznego, finansów, księgowości i controllingu.

Sferis jest siecią sprzedaży urządzeń komputerowych i RTV/AGD. Projekt wdrożeniowy zakłada uruchomienie rozwiązania w wersji przeznaczonej dla przedsiębiorstw działających na rynku handlu detalicznego. Oprogramowanie Microsoft Dynamics AX ma zapewnić wysoki poziom integracji najważniejszych obszarów sprzedażowych firmy Sferis. Korzyści dotyczą głównie integracji informacji na temat działań operacyjnych w punktach sprzedażowych i sklepach oraz optymalizacji łańcucha dostaw i procesów marketingowo-finansowych. Nowy system ma zapewnić możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym sprzedaży we wszystkich punktach i pozwolić na podniesienie jakości obsługi klientów. Projekt realizowany przez konsultantów I&B Consulting jest pierwszym etapem wdrożenia zintegrowanego oprogramowania klasy ERP w grupie Action, do której należy Sferis.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200