Microsoft Dynamics 365 Business Central jest już dostępny na polskim rynku

Microsoft udostępnił polskim użytkownikom chmurową wersję Microsoft Dynamics 365 Business Central. Jest to pakiet aplikacji biznesowych przeznaczony dla firm z sektora MSP (małe i średnie przedsiębiorstwa).

Pakiet oferuje firmom możliwość korzystania z zaawansowanych rozwiązań analitycznych Takich jak sztuczna inteligencja czy Internet Rzeczy) w ramach jednego rozwiązania wspomagającego zarządzanie. Microsoft Dynamics 365 Business Central to nowa aplikacja spełniające oczekiwania firm, których potrzeby rynkowe sięgają daleko poza możliwości podstawowego oprogramowania księgowego.

Inżynierowie Microsoftu zbudowali system, dla rozwijających się firm, których rozwój jest ograniczony przez podstawowe oprogramowanie księgowe lub stary system ERP – nienadążające za zmianami technologii. Oprogramowanie jest również wyposażone w takie aplikacje, jak: programy lojalnościowe, zaawansowane konfiguratory produktów (CPQ) czy wsparcie generowania komunikatów EDI.

Zobacz również:

  • Microsoft przeniesie ekspertów AI z Chin do Kanady
  • Microsoft opracował to narzędzie AI z myślą o agencjach rządowych USA
  • Microsoft prezentuje Viva Sales - inteligentny dodatek do CRM

Pełna wersja systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central jest również dostępna na urządzeniach mobilnych., co zapewnia dodatkową wygodę, np. w trakcie pracy w terenie” – podkreśla Kamil Kubiczek, Partner Technology Strategist w polskim oddziale Microsoft.

Dzięki wykorzystaniu możliwości sztucznej inteligencji, małe i średnie firmy będą miały szansę podniesienia produktywności zespołu. Wprowadzenie podpowiedzi i rekomendacji dla użytkowników, np. przenoszenie zamówienia wprost z e-maila, czy wskazania do OCR-owania dokumentów, podpowiedzi dotyczące faktur przeterminowanych, informacje o złych płatnikach to tylko część możliwości systemu, który uczy się zachowań użytkownika odciążając go z określonych zadań.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200