Microsoft Commerce Server 2000 gotowy do testów

Microsoft poinformował, że wersja beta oprogramowania Commerce Server 2000, serwera internetowego, mającego zastąpić Site Server 3.0 Commerce Edition, jest już gotowa i ma trafić do testów w ciągu dwó...

Microsoft poinformował, że wersja beta oprogramowania Commerce Server 2000, serwera internetowego, mającego zastąpić Site Server 3.0 Commerce Edition, jest już gotowa i ma trafić do testów w ciągu dwóch tygodni.

Microsoft udostępni je tym użytkownikom i programistom, którzy zarejestrują się na stronie producenta i wezmą udział w specjalnym programie testowym. Ostateczna wersja oprogramowania ma się pojawić na rynku jesienią br.

Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów Microsoftu, także dla Commerce Server będzie obowiązywał nowy cennik, uwzględniający opłaty zależne od liczby procesorów w danej konfiguracji systemu. Cena dla konfiguracji jednoprocesorowej wyniesie ok. 8,5 tys. USD. Może to oznaczać, że wzrosną koszty ponoszone przez użytkowników tego oprogramowania, ponieważ opłata za Site Server 3.0 Commerce Edition wynosi ok. 6,5 tys. USD dla jednego serwera bez limitu liczby jego użytkowników.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200