Mercury zoptymalizuje Visual Studio 2005

Firma Mercury Interactive poinformowała o nawiązaniu współpracy z Microsoftem w zakresie optymalizacji Microsoft Visual Studio 2005 - następnej wersji pakietu platform i narzędzi programistycznych Microsoft.

Rozwiązania Mercury Quality Center i Performance Center już teraz pozwalają na testowanie aplikacji i usług Web Services opartych na Microsoft .NET . Rozwiązanie Mercury LoadRunner, będące częścią Mercury Performance Center, służy do emulowania rzeczywistych obciążeń w aplikacjach i usługach Web Services opartych na .NET Framework. Dodatkowe moduły oprogramowania Mercury QuickTest Professional, które stanowi część Mercury Quality Center, służą do testowania zmiennych wymagań funkcjonalnych aplikacji i usług Web Services.

Pakiety Mercury Quality Center i Performance Center to rozwiązania BTO (Business Technology Optimization), które optymalizują tworzenie, jakość i wydajność aplikacji jeszcze przed ich wdrożeniem. Firma Mercury oferuje także pakiet Mercury IT Governance Center do zarządzania priorytetami, procesami i personelem IT, Mercury Business Availability Center, zapewniający dostępność eksploatowanych aplikacji oraz Mercury Center, który pomaga identyfikować problemy z aplikacjami, określać ich priorytety i rozwiązania

Zobacz również:


TOP 200