Meet IT – spotkajmy się w Warszawie i Katowicach

15 listopada 2018 r. odbędzie się spotkanie z cyklu Meet IT, organizowane przez Grupę 3S i Computerworld. Dzięki połączeniu wideokonferencyjnemu wydarzenie będzie możliwe w dwóch miastach jednocześnie. „Intercity IT – od infrastruktury do bezpiecznych danych” to szybka podróż po zagadnieniach hybrydowego IT, chmury dla biznesu i połączenia rozwiązań IT z klasyczną telekomunikacją.

Meet IT to cykl wydarzeń, które mają za zadanie upowszechnianie wiedzy i doświadczeń na temat infrastruktury i rozwiązań IT. Grupa 3S, organizator Meet IT, od kilkunastu lat działa na rynku telekomunikacyjnym, oferując usługi oparte na własnej sieci światłowodowej (blisko 3500 km długości) oraz Klastrze Centrów Danych. Na początku tego roku Meet IT otrzymało nową formułę – webinaria, warsztaty oraz wydarzenia. 15 listopada wystartuje jedno z nich. Za pomocą zestawu wideokonferencyjnego Yealink organizatorzy przeprowadzą jednocześnie dwa spotkania w Katowicach i Warszawie.

W dwóch lokalizacjach uczestnicy Meet IT będą mogli posłuchać i zobaczyć prelegentów oraz znaleźć inspirację dla swojego biznesu. Co przygotowali organizatorzy? Tomasz Bitner, redaktor naczelny Computerworlda opowie o obecnym rynku teleinformatycznym, bazując na danych płynących z największego corocznego raportu dotyczącego ICT, czyli Computerworld TOP200. Piotr Pawłowski, prezes zarządu 3S przedstawi model hybrydowego IT, który łączy w sobie nie tylko chmurę i DC, ale też sposoby dostępu do danych i metody rozliczania zakupu usług. Ponadto uczestnicy konferencji dowiedzą się o sposobach wirtualizacji i backupu, projektowym podejściu do rozwiązań chmurowych i budowaniu bezpiecznych rozwiązań IT w swojej organizacji.

Co najważniejsze, Meet IT nie będzie tylko spotkaniem prezentującym teorię. Uczestnicy będą mogli na żywo zobaczyć, jak w praktyce wygląda tworzenie wideokonferencji i streaming treści konferencyjnych na Youtube z użyciem platformy Yealink Meeting Servier.

Podczas wydarzenie będzie miała również miejsce premierowa prezentacja rozwiązania IT łączącego Microsoft Teams i usługi telefoniczne.

Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny: tutaj

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200