Medale dla ZPAS SA

W dniu 14.06. 2000 r. Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej SA w Przygórzu otrzymał Złoty Medal 72 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W dniu 14.06. 2000 r. Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej SA w Przygórzu otrzymał Złoty Medal 72 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tę ważną nagrodę przyznano za wprowadzenie do produkcji rodziny zewnętrznych szaf dostępowych SZD (Szafy Zewnętrzne Dostępowe) - wyjątkowo dobrze odpowiadających szczególnym wymaganiom telekomunikacji. Uzyskane wyróżnienie nie jest przypadkowe. Od 1998 r. ZPAS SA wprowadził i nadal stosuje system zapewnienia jakości, posiadając Certyfikat Jakości w standardzie ISO 9001. Daje to pewność i gwarancję odbiorcom, że wyroby wytwarzane w firmie są na odpowiednim poziomie technologicznym, a kolejne partie produkcyjne są powtarzalne i mogą być konfekcjonowane z produkcji pochodzącej z różnych partii. Nie jest to również jedyne wyróżnienie uzyskane przez firmę w ostatnim czasie. Na początku czerwca (03.06.2000 r.) ZPAS SA otrzymał prestiżową nagrodę Dolnośląski Klucz Sukcesu przyznana przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska, a w 1998 roku Certyfikat Jakości MISTER POLAND wchodzący w zakres ogólnopolskiego stałego programu promocji i certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Jakości i Ochrony Środowiska.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200