McAfee wprowadza na rynek pakiet ePolicy Orchestrator

Firma rozpoczęła sprzedaż zintegrowanego rozwiązania do zarządzania bezpieczeństwem systemów komputerowych.

Firma McAfee, należąca do Network Associates, wprowadza na rynek nową wersją aplikacji ePolicy Orchestrator (ePO). Jest to oprogramowanie antywirusowe, zintegrowane z rozwiązaniem do zarządzania bezpieczeństwem systemów komputerowych. ePO umożliwia administratorom sieci zdalne kontrolowanie działania programów antywirusowych, ich monitorowanie, raportowanie oraz, w razie potrzeby, również zdalne uaktualnianie.

Nowa wersja ePO 2.5 działa nie tylko z produktami firmy McAfee, ale także z oprogramowaniem antywirusowym firmy Symantec. W razie wykrycia zagrożenia administrator zostanie o tym powiadomiony - również poprzez e-mail, pager lub inne urządzenie. Z jednej konsoli będzie można kontrolować do 250 tys. stanowisk. Poprzednia wersja obsługiwała "tylko" 100 tys. stacji roboczych. Tym samym nowy produkt McAffe ułatwi prowadzenie jednolitej polityki bezpieczeństwa nawet w najbardziej rozległych sieciach korporacyjnych.

Zobacz również:

  • Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia
  • Mac już nie taki bezpieczny? Apple wdraża nowe zabezpieczenia
  • Ten malware atakuje routery obsługujące środowiska SOHO
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200