McAfee steruje pakietem Norton AntiVirus

McAfee udostępnia od początku listopada uaktualnioną wersję konsoli zarządzania antywirusowego, która ma sterować w ramach reguł zarządzania produktem głównego konkurenta - pakietem Norton AntiVirus.

McAfee, oddział firmy Network Associates, udostępnia od początku listopada uaktualnioną wersję konsoli zarządzania antywirusowego, która ma sterować w ramach reguł zarządzania produktem głównego konkurenta - pakietem Norton AntiVirus.

Produkt McAfee - ePolicy Orchestrator 2.5 - jest konsolą zarządzającą odbierającą ostrzeżenia o wykryciu wirusów - zarówno z produktów antywirusowych McAfee, jak i Norton AntiVirus. Umożliwi także planowanie uaktualnień sygnatur wirusów i wymuszanie reguł polityki ochrony, takich jak na przykład uruchomienie programu Nortona czy McAfee na desktopach czy skanowanie poszczególnych plików.

Zobacz również:

ePolicy Orchestrator 2.5 jest dostępny na platformy Windows NT/2000 i wymaga zainstalowania na klientach Windows 95/2000/NT/XP agentów wymuszających reguły polityki zarządzania w odniesieniu do desktopowego oprogramowania antywirusowego. Wcześniejsze wersje konsoli mogły rozpoznawać, że na desktopie pracuje Norton AntiVirus, ale nie mogły nim sterować.

ePolicy Orchestrator 2.5 kosztuje 28 USD za każdy węzeł zarządzania.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200