McAfee ePolicy Orchestrator

Network Associates wprowadziła na polski rynek uniwersalny produkt antywirusowy: McAfee ePolicy Orchestrator 2.5. Jest to narzędzie przeznaczone do zarządzania polityką ochrony antywirusowej przez Internet.

Network Associates wprowadziła na polski rynek uniwersalny produkt antywirusowy: McAfee ePolicy Orchestrator 2.5. Jest to narzędzie przeznaczone do zarządzania polityką ochrony antywirusowej przez Internet. Program jest kompatybilny również z oprogramowaniem firmy Symantec.

ePolicy Orchestrator pozwala administratorowi sieci zarządzać ochroną antywirusową sieci komputerowych przedsiębiorstwa na podstawie szczegółowych raportów w formie graficznej. Diagramy, wykresy i tabele pomagają zlokalizować źródło zagrożenia i uruchamiają rekomendowane przez system rozwiązania.

Zobacz również:

  • Windows 11 i zmiany wizualne dla użytkowników - warto czekać?
  • Fałszywe instalacje Windows 11 trafiają na komputery firm

System daje możliwość ochrony na poziomie każdej możliwej furtki dostępu. ePolicy Orchestrator kontroluje zabezpieczenia pojedynczych stacji roboczych, serwerów poczty, plików i pracy grupowej oraz bramek internetowych.

ePolicy Orchestrator kontroluje aktualność oprogramowania antywirusowego i w razie potrzeby automatycznie je aktualizuje.

Wyjątkową cechą ePolicy Orchestrator jest jego skalowalność: według zapewnień firmy pojedynczy serwer ePO umożliwia obsługę do 250 000 komputerów.


TOP 200