McAfee Entercept w wersji Desktop

Network Associates wprowadza na rynek oprogramowanie McAfee Entercept w wersji Desktop, służące do kompleksowej ochrony systemów biurkowych.

Oprogramowanie McAfee Entercept w wersji Desktop ma zapewnić komputerom osobistym ochronę “klasy korporacyjnej”. Rozwiązanie ma być łatwiejsze w zarządzaniu i tańsze niż klasyczne systemy do wykrywania włamań i monitorowania.

Oprogramowanie McAfee Entercept w wersji Desktop chroni wszystkie węzły sieci przedsiębiorstwa, od serwera aż po komputer osobisty, blokując szkodliwy kod, zanim zagrozi on newralgicznym zasobom biznesowym. Oprogramowanie łączy technologie sygnatur i reguł zachowań, umożliwiające wykrywanie znanych i nieznanych ataków.

Zobacz również:

Do zarządzania oprogramowaniem McAfee Entercept w wersji Desktop może służyć McAfee Entercept Management System, umożliwiający centralną administrację produktem i agentami zapobiegającymi włamaniom. McAfee Entercept Management System ułatwia wdrażanie konfiguracji i reguł, obejmujących aplikacje, grupy użytkowników i moduły agentów. Administrator zabezpieczeń może także importować i eksportować konfiguracje miedzy wieloma serwerami zarządzającymi.

McAfee Entercept w wersji Desktop ma pojawić się w sprzedaży w listopadzie br. Więcej informacji pod adresem http://www.mcafeesecurity.com.