Mariusz Chochołek nowym prezesem Integrated Solutions

Mariusz Chochołek objął stanowisko prezesa Integration Solutions, spółki należącej do Orange Polska, zastępując Leszka Hołdę, który pełnił tę funkcję przez ostatnie 5 lat.

Mariusz Chochołek przejął funkcję prezesa Integrated Solutions od początku lipca 2016 roku i będzie ją łączył z dotychczasową funkcją dyrektora działu dostarczania rozwiązań dla biznesu w Orange Polska. Natomiast Leszek Hołda, który był prezesem od początku powstania firmy, będzie „kontynuował karierę zawodową w spółce PKP Energetyka”, jak określono w oficjalnym komunikacie opublikowanym przez Integrated Solutions.

„To ważny moment w historii spółki, właśnie mija 5 lat od momentu jej założenia. Był to okres intensywnej pracy, budowania zespołu i kompetencji w nowych dla nas obszarach. Integrated Solutions zakończył 2015 rok z 44 proc. wzrostem przychodu. Jestem przekonany, że pod kierownictwem Mariusza Chochołka Integrated Solutions będzie realizował ambitne projekty i nadal będzie umacniać swoją obecność na rynku ICT” powiedział Mariusz Gaca, wiceprezes Orange Polska.

Zobacz również:

  • Skuteczne Disaster Recovery w pięciu krokach
  • Pierwsza kobieta w zarządzie Samsunga
Mariusz Chochołek nowym prezesem Integrated Solutions

Mariusz Chochołek, od lipca 2016 roku prezes Integrated Solutions, a jednocześnie dyrektor działu dostarczania rozwiązań dla Orange Polska.

„Ewolucja a nie rewolucja, budowanie wartości poprzez kompetencje oraz jeszcze lepsze wykorzystanie synergii z Orange Polska - to mój plan na najbliższe lata, jeśli chodzi o rozwój Integrated Solutions. Będę stawiał na wzrost organiczny firmy, ale nie wykluczam też przejęć, które pozwoliłyby nam szybko wejść w dany obszar lub zdobyć kompetencje. W tej chwili potencjał do wzrostu widzę w inwestycjach w sieć światłowodową, które realizuje Orange Polska. To da nam przewagę nad konkurencją i jest jednocześnie fundamentem do cyfryzacji i budowania rozwiązań ICT dla klientów Integrated Solutions” zapowiedział Mariusz Chochołek po objęciu nowego stanowiska.

Mariusz Chochołek ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii sprzedaży na rynku B2B. Wcześniej zarządzał m.in. obszarem inwestycji i operacji w Orange Polska, a także pełnił funkcję dyrektora operacyjnego globalnego projektu UEFA Euro 2012, odpowiadając za technologiczne powodzenie przedsięwzięcia. W Orange Polska pracuje od 2010 roku. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz posiada dyplom MBA University of Illinois at Urbana-Champaign.

Integrated Solutions to wyspecjalizowany integrator należący do Orange Polska, zajmujący się outsourcingiem, integracją i budową platform chmurowych, oferując rozwiązania end-to-end z takich obszarów jak: integracja sieciowa, data center, bezpieczeństwo, ujednolicona komunikacja, mobilność oraz serwis sprzętu sieciowego i IT.

Według raportu Computerworld Top200 w 2015 roku Integrated Solutions było 9 dostawcą usług w modelu cloud oraz 18 dostawcą usług integracyjnych w Polsce, kontynuując dynamiczny rozwój działalności z ostatnich lat.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200